رشد روز افزون و چشمگير صنعت گردشگري در سراسر جهان كشور هاي مختلف را بر آن داشته است تا برای کسب درآمد از اين صنعت به رقابت با يكديگر بپردازند. بر همگان پوشیده نیست که کسب و کارهای امروزی با رقابت بالایی روبرو هستند.  نیاز به ایجاد ارزش افزوده جهت کسب رضایت و وفادارسازی مشتری در همه صنایع نیاز به خلاقیت در کسب و کارها و ارائه ایده های نو را آشکار میسازد. در این میان صنعت هتلداری که بنیان آن بر اساس رضایتمندی مسافران و گردشگران داخلی و خارجی است جایگاه ویژه ای دارد. مدیران محترم هتل ها به دنبال راهکارهایی برای رضایت مندی مشتریان خود و ایجاد ارزش افزوده هستند. ما با شناسایی نیازها و بررسی صنعت توریسم و گردشگری، طرح بسته بندی چای ایرانی و سایر محصولات غذایی ایرانی را برای هتل های ایرانی اجرا کرده ایم.

یکی از دغدغه های مسافران در سفر به شهر و یا کشورهای دیگر تهیه سوغات و هدیه برای دوستان و اقوامشان است. در این طرح با نظر و سلیقه مدیران محترم هتل ها بسته بندی ویژه با برند و طرح هتل انجام میشود که قابل ارائه به عنوان هدیه و یا فروش به مسافران هتل ها می باشد.

مزایای طرح ویژه بازار چای ایران با برند اختصاصی هایا برای هتل ها

d99009949c

بسته بندی اختصاصی برای هتل ها

  • تیم طراحی ما برای هتل شما طراحی ویژه ای با توجه به خصوصیات هتل و منطقه مورد اقامت شما دارد.

7190f83b9c

کاهش هزینه ها

  • بهترین چای اصیل و با کیفیت ایرانی با قیمت مناسب و رقابتی در دسترس هتل داران محترم قرار خواهد گرفت.

download

سوغات ایرانی

  • یکی از دغدغه های مسافران تهیه سوغات هایی برای عزیزانشان است. با ارائه چای ایرانی با لوگوی هتل خودتان در ذهن مشتریان ماندگار شوید.

download (1)

طرح ویژه قرعه کشی

  • کارت مخصوص قرعه کشی بر روی بسته های چای قرار خواد گرفت تا به وفادارسازی مشتریان کمک کند.