شرکت بازرگانی آفتاب پردیس شمال کار خود را به عنوان تامین کننده و صادر کننده بهترین چای ایرانی از بهترین باغات شمال ایران آغاز نمود.
این شرکت افتخار دارد با سابقه 10 ساله در تامین و صادرات انواع چای های سیاه، سبز و انواع چای های گیاهی و گیاهان دارویی اکنون به گستره بالایی از مشتریان عمده و خرد شامل ادارات و شرکت ها، هتل ها، رستوران ها و خانواده ها بهترین محصولات ایرانی را با بهترین قیمت ارائه میدهد.

درباره چای هایا:

چای هایا خدمت و محصولی دیگر از این شرکت است که از بهترین چای های تولید شده در منطقه املش گیلان تهیه شده است. ما تلاش کردیم که بهترین چای ایرانی را با طرح و بسته بندی های جدید که برازنده و لایق خانواده های ایرانی است را به خانه های شما بیاوریم.

چای هایا کاملا طبیعی بدون هیچ گون افزودنی، رنگ و یا اسانس شیمیایی است، همچنین مزارع چای ایران از کود و سموم شیمیایی استفاده نمی کنند که این از دیگر مزایای چای ایرانی است.
هایا در انتخاب مواد اولیه کلیه محصولات خود توجه ویژه ای به سلامت خانواده ها دارد. متخصصین ما با توجه ویژه ای محصولات را از جنبه های مختلف و اثراتی که بر سلامت افراد میگذارند بررسی میکنند. علاوه بر این ما تلاش میکنیم که اطلاعات مفید و مختلفی را به زبان ساده برای آگاهی شما از محصولات مختلف در سایت و پیج اینستاگرام ارائه میدهیم.

ما اعتقاد داریم که وظیفه ما آگاهی دادن به مصرف کنندگان از اصالت، شناسنامه و واقعیت محصولی که مصرف میکنند می باشد. هایا حتی پا را فراتر نهاده و با برنامه متنوع و مفرح گردشگری مناطقی که چای هایا در آنها تولید میشود را به مصرف کنندگان عزیز ایرانی نشان میدهد.

چای صبحانه وعصرانه هایا توسط متخصصین صنعت چای ما انتخاب شده اند. در بسته های چای صبحانه چای با طعم گیرا، گس تر و با رنگ و طعم غلیظ تر و در بسته های چای عصرانه چای با طعم ملایم تر و آرمش بخش تر قرار داده شده است این نوع از چای برای کودکان زیر 14 سال، بیماران قلبی و خانم های باردار بسیار مفید می باشد و بهتر است از چای های غلیظ تر که با محتوای کافئین بیشتر هستند پرهیز کنند.
بر اساس انجمن سلامت آمریکا مصرف میزان کافئین در طول شبانه روز نباید از 400 میلی گرم بیشتر شود و بیشتر از این میزان به حد سمیت خواهد رسید و ایجاد مسمومیت میکند. چای های عصرانه هایا با طعم ملایم تر و آرامش بخش تر و کافئین کمتر برای افرادی که عادت به مصرف میزان زیاد چای در شبانه روز دارند مناسب می باشد که علاوه بر تامین مایعات و آب مورد نیاز بدن برای سلامتی فرد مشکلی ایجاد نمیکند و مناسب است.

چای صبحانه هایا با طعم بسیار دلپذیر و دلنشین طعمی گیرا دارد. طعم قویتر و گس تر و کافئین بیشتر که در اول صبح موجب حس سرزندگی می باشد از ویژگی های چای صبحانه هایا می باشد.